Збірна України успішно стартувала в Лізі націй з рахунком 2:1Збірна України успішно стартувала в Лізі націй з рахунком 2:1

Збірна команди України в першому матчі Ліги націй показали хорошу гру. Вони перемогли з рахунком 2:1 команду з Швейцарії. Дебютний поєдинок елітного дивізіону відбувся у Львові. Наступна гра пройде на виїзді, футболісти України 6 вересня зустрінуться зі збірною Іспанії.

У першому періоді гри відзначився атакуючий півзахисник клубу «Вест Хем Юнайтед» і збірної України Андрій Ярмоленко. На 14 хвилині він п’ятою забив м’яч у ворота супротивників. Швейцарці намагалися зрівняти рахунок і кинулися в боротьбу, але вдалося забити результативний м’яч тільки на 41 хвилині. М’яч у ворота української збірної забив з дальнього удару Харіс Сеферович, нападник клубу «Бенфіка» і збірної Швейцарії.

У другому таймі збірна України зробила вирішальний гол, який забив Олександр Зінченко.

Зінченко є захисником англійського клубу «МанСіті». Він відправив м’яч у ворота супротивників з кута штрафний, пробивши в дальню дев’ятку. Заключна половина матчу йшла в практично рівній боротьбі, реалізувати небезпечні моменти вихованці Марко Петковича на чужому полі більше так і не змогли.

Україна заробила три очки в дебютному матчі і поки вийшла на перше місце серед чотирьох команд. Наступними суперниками нашої збірної стануть гравці Іспанії. Гра пройде на їх полі в неділю, 6 вересня.

Швейцарські ЗМІ після поразки своєї команди від України прокоментували матч з Україною по-різному.

Хтось назвав програш справедливим, а хтось зазначив, що команда Петковича виглядала на полі краще України, але удача відвернулася від них. Гол, забитий Зінченко вони назвали «неймовірним голом мрії». До слова, сам іменитий футболіст присвятив його лікарю збірної Антону Худаеву, який 25 липня у віці 49 років помер від коронавіруса.

Прокоментував матч зі Швейцарією і головний тренер збірної України Андрій Шевченко. Він залишився задоволений грою своїх підопічних, при цьому зазначивши, що суперники України дісталися добре підготовлені. Також він заявив, що гра була відкритою, і обидві команди мали всі шанси реалізувати всі свої можливості. Україні це вдалося. Він високо оцінив гру двох дебютантів збірної — Олександра Тимчик (захисник київського «Динамо») і Богдана Михайличенко (півзахисник клубу «Андерлехт»).