«Шахтар» на останніх хвилинах вирвав перемогу у "Хоффенхайм" 3:2Шахтар, Хоффенхайм, Ліга чемпіонів, футбол, спорт, Тайсон, Мораеса, Ісмаїлі, Адам Салаї

«Шахтар» здобув перемогу над «Хоффенхаймом» в матчі п’ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів з рахунком 3: 2.

Команди видали прекрасний перший тайм, який собі в актив можуть занести як одні, так і інші.

«Шахтар» завдяки класній комбінаційній грі і індивідуальній майстерності бразильців Жуніора Мораеса, Ісмаїлі і особливо та Тайсона вигравав з рахунком 2: 0 вже до 15-й хвилині гри.

«Гірники» видали воістину чудові 15 хвилин і, здавалося, вже заволоділи ініціативою, але господарі спочатку скоротили перевагу до одного гола завдяки холоднокровності Андрія Крамаріча, а до кінця першої половини гри і зовсім забили свій другий м’яч. Хавбек Стівен Цубер перекинув воротаря Андрія П’ятова — 2: 2, команди пішли на перерву.
Другий тайм також видався досить гарячим. Градус поєдинку підвищив Адам Салаї, який зніс захисника «Шахтаря» Миколи Матвієнко, за що отримав другу жовту картку. Кілька шикарних можливостей вийти вперед мали обидва колективи. Ближче всіх до голу був Цубер, але після його удару м’ячу влучив у поперечину.

Також варто відзначити, що в кінцівці зустрічі Ніко Шульц мав ідеальну можливість, щоб забити м’яч, але удача була на боці «Шахтар» — гравець не влучив по порожніх воротах. Після ще одного розкішного німців, здорово відповіли «гірники»: після удару Тайсона «Хоффенхайм» врятувала поперечина.

На 90-й хвилині хавбек Майкон мав ставати героєм зустрічі, але молодий бразилець зі зручної позиції влучив у штангу. Але найкращим був капітан Тайсон, який вирішив долю епізоду в доданий час і добув для команди суперважливі три очки.
«Хоффенхайм» — «Шахтар» 2: 3