Історична перемога: Українець Підручний став чемпіоном світу з біатлонуПідручний, біатлон, золото, Чемпіонат світу, Швеція,

Український біатлоніст Дмитро Підручний завоював золоту медаль в гонці переслідування на Чемпіонаті світу в шведському Естерсунді.

Про це поінформували в прес-службі Національного олімпійського комітету України.

Варто відзначити, що Підручний став першим українським біатлоністом-чоловіком, який виграв чемпіонат світу.

Українець стартував четвертим і вже на першому вогневому рубежі допустив два промахи, але не здався і в підсумку переміг.

«Стартувавши з четвертої позиції з 17-секундним відставанням від переможця спринту Йоханнеса Бе з Норвегії, наш спортсмен допустив два промахи на першому вогневому рубежі. Однак не склав руки і продовжив боротися. А далі помилялися вже суперники. Дмитро першим пішов на заключне коло дистанції і не дозволив себе наздогнати Йоханнес Бе і іншим переслідувачам. На фініші його перевага над грізним норвежцем склала 8,3 секунди … Відзначимо, що це перше «золото» чемпіонату світу в історії нашого чоловічого біатлону!!!» підкреслили в НОК.

Підручний подолав 12,5 км за 31 хвилину 54,1 секунди. Другим став норвежець Йоханнес Бе (+8,3, п’ять промахів), а замкнув трійку лідерів француз Кантен Фійон-Майї (+17,7, три промахи).

Підручного вже привітав з перемогою Президент Петро Порошенко.

«Історична перемога! Тернополянин Дмитро Підручний завоював першу в історії незалежної України медаль на 53-му чемпіонаті світу з біатлону, який проходить в шведському Естерсунді. Вся Україна вболівала за тебе, Дмитро. Пишаємося тобою! Вперед до нових вершин!»написав Глава держави на своїй сторінці в Facebook.