Ольга Харлан завоювала срібну медаль кубка світу з фехтуванняОльга Харлан, срібло, срібна медаль, Афіни, Греція, фехтування, НОК України,

Українська шаблістка Ольга Харлан завоювала срібну медаль Кубка світу в Афінах (Греція).

Про це поінформували в Національному олімпійському комітеті України.

«Українська шаблістка Ольга Харлан — срібна медалістка Кубка світу в Афінах. Молодець, вітаємо і бажаємо не зупинятися на досягнутому!!!»відзначили в НОК.

Як повідомляє видання Xsport, будучи шостим номером світового рейтингу, Харлан розпочала виступ відразу в 1/32 фіналу, де перемогла Тетяну Приходько з Казахстану, закінчивши бій з рахунком 15: 5.

Читайте: Левченко стала срібнимм призером чемпіонату Європи з легкої атлетики

Надалі українка перемогла Елоїзу Пассаро (15: 9) з Італії, з таким же рахунком обіграла француженку Мано Брюне. У поєдинку за вихід в півфінал Харлан була сильнішою представниці Греції Теодори Коунтоура (15:14).

В 1/2 турнірній таблиці українська спортсменка розібралася з 17-річною Лізою Пустаї (Угорщина).

У той же час в фіналі Харлан зустрілася з діючою чемпіонкою світу з Росії Софією Поздняковою, якій програла з рахунком 10:15.