Михайло Романчук завоював "Золото" на чемпіонаті світуРоманчук, золота медаль, рекорд, чемпіонат світу, плавання, спорт, Новости Украины и Мира онлайн из первоисточников,

Український плавець Михайло Романчук завоював «Золото» на чемпіонаті світу на короткій воді в Ханчжоу (Китай).

Романчук завоював «Золото» і при цьому встановив рекорд чемпіонатів світу.

Про це поінформували в Національному олімпійському комітеті України.

«Блискучою перемогою українського плавця завершився фінальний заплив на 1500 м. Вільним стилем на чемпіонаті світу на короткій воді в китайському Ханчжоу. На останніх метрах дистанції учень Петра Нагірного таки випередив титулованого італійця Грегоріо Палтріньері. Встановив новий рекорд чемпіонатів світу на короткій воді — 14.09,14» , відзначили в НОК.

Як повідомляє Xsport, чинний олімпійський чемпіон Пальтріньері тримав високий темп. В першій половині запливу і навіть йшов на оновлення власного рекорду світу. У той же час Романчук і не відходив від суперника і тримався на відстані однієї секунди. В результаті Пальтріньері почав втрачати швидкість, і українець зрівнявся з ним.

На фінішних 50 метрах Романчук зумів вирватися вперед. І завоювати «золото» з новим рекордом чемпіонатів світу.

Це перша медаль української збірної на змаганнях в Китаї. Крім того, «золото» Романчука стало першим за 6 років для нашої команди на чемпіонатах світу на короткій воді. В останній раз на найвищу сходинку п’єдесталу піднімалася Дарина Зевіна в 2012 році в Стамбулі (Туреччина), перемігши в запливі на 200 метрів на спині.

Читайте: УКРАЇНСЬКИЙ БОКСЕР АРТЕМ ДАЛАКЯН ЗАХИСТИВ ТИТУЛ ЧЕМПІОНА СВІТУ WBA