Левченко стала срібнимм призером чемпіонату Європи з легкої атлетикиЮлія Левченко, Чемпіонат Європи, срібло, серебряная медаль, легка атлетика,

Віце-чемпіонка світу 21-річна Юлія Левченко стала срібним призером у стрибках в висоту на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в приміщенні в шотландському Глазго.

Про це повідомили в Національному олімпійському комітеті України.

Левченко посіла друге місце з результатом 1,99 метра.

«Українська стрибунка у висоту Юлія Левченко з результатом 1 м 99 см завоювала срібло чемпіонату Європи з легкої атлетики в Глазго. Ще дві наші спортсменки зупинилися на підступах до п’єдесталу Катерина табашнікі (197, 4-я), Ірина Геращенко (194, 5-я)»,йдеться в повідомленні.

Левченко стала срібним призером

Крім Левченко, в фіналі виступили ще дві українки — Ірина Геращенко та Катерина табашнікі. Перша завершила свій виступ на висоті 1,97 м, посівши п’яте місце. Другий не підкорилася планка 1,99 м, при цьому 1,97 м вона взяла з третьої спроби, в той час як представниця Литви Айрін Пальшіте зробила це з першого разу. У підсумку, саме литовка стала бронзовим призером змагань.

Левченко все брала «чисто» до висоти 1,99 м — на цей рубіж їй знадобилося дві спроби. Завершила ж виступ українка на висоті 2,01. Перевершити Левченко зуміла тільки представниця Росії Марія Ласіцкене.

У підсумку в активі збірної України на чемпіонаті Європи в Глазго п’ять нагород — дві срібні (Андрій Проценко, Юлія Левченко — обидва стрибки у висоту) і три бронзові (Ольга Саладуха — потрійний стрибок; Марина Бех-Романчук — стрибки в довжину; Ольга Ляхова — 800 метрів).